Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eltina Minarolli - Lloje Puthjesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Je pertej, me nje puthje te zjarrte
Ne kete zemer e kam une si fat
Diten lej, lej une zemren te shkoje
E kam borxh si te kam une ne loje

A je mire, kur te puth te prek ty,
Per dy sy nuk e di a je ti
Zemer gjej, gjej kur dua kam fat,
edhe jeten e shes si kete nate

Je pertej, me nje puthje te zjarrte
Ne kete zemer e kam une si fat
Diten lej, lej une zemren te shkoje
E kam borxh si te kam une ne loje

A je mire, kur te puth te prek ty,
Per dy sy nuk e di a je ti
Zemer gjej, gjej kur dua kam fat,
edhe jeten e shes si kete nate

LLOJE PUTHJESH TE LUTEM KERKOJ,
JAM E LODHUR DHE S'DUA T’PRANOJ
PERSE TI NUK DI VET KAM NEVOJE
E NJOH VETEN, E VETEN, E VETEN SHIJOJ

PER KETE JETE UNE KAM BORXH U SA SA
E DI VETE TI KUR DUA SA SA
PUTH FRENGJISHT JE ME MUA SA SA
MESO TE PUTHESH, QENDRO TI PERBALLE

BOY: (YEAH… TI JE LIMON TANI KUR E MENDON, ME BUZET E TUA TI TE LUTUR ME KERKON, ME KERKON TI TE PUTH TE JEM ME TY, ME KERKON TI TE DUA TE JEM ME TY. JAM PERTEJ PRA ME NJE PUTHJE TE ZJARRTE, TI ME KETE ZEMER UNE TY S’TE KAM SI FAT…)

STROF-REF.

JE PERTEJ… ETJ


Ky tekst u dërgua nga GirlshEltina Minarolli
Publikimi: 27/05/2007
Festivali: Top Fest 4


Eltina Minarolli - Lloje Puthjesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lloje Puthjesh".
3. Video është e këngës "Lloje Puthjesh", por nuk këndohet nga Eltina Minarolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:


Komente 0