Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eltina - Statuje E Trishte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Me kembet e zbathura
Eci me syte e ulur shoh

Me duart e lagura
E fundit mbijetoj

Nje ze te embel dua
T'me thote sa me mungon

Prej vitesh e harruar
Lutesh tek kjo bote

Te lutem zot me thuaj
E cmendur valle do t'vuaj
Me zhurmat qe afrojne
te jem keshtu nuk dua

Kerkoj une neper mure
Te vetmen fjale te shkruar

Qe kurre une sdo te harroj
Dikush eshte ketu me mua

Dikur me mbyllen ketu
Mendonin se skuptoja
Se dija cishte jeta
Nuk dija t'jetoja
Largohuni me shume
Lagohuni prej meje
Nuk mundem me tju mbroj
Nuk dal dot prej vetes

Largohuni me shume
Juuuu prej meje
E huaj jam per ju
E huaj do te mbetem
Eltina Minarolli
Publikimi: 10/05/2009
Festivali: Top Fest 6


Eltina - Statuje E Trishte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Statuje E Trishte".
3. Video është e këngës "Statuje E Trishte", por nuk këndohet nga Eltina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:


Komente 0