A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Eltina Minarolli & Nord City Band - Ku Je


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/03/2012

2012-03-14T21:57:56

Song from the album:

"Best Of"

Song from the album:

"Dhjete(10)or Acoustic"

Participating in

Top Fest 9


Silvan

A e mban mend kur rrinim bashke
m'thoshe xhan te kam pernate
Tash ti ike gje s'me the
Me le vetem ne ket jet

Eltina

Dit' te bukra kishim bashke
Naten vone ne rrinim jashte
N'qiell te paster t'shtrire perdhe
Fjale te bukra ti me the

Ref.

Ku je, te ndjej
Kerkoj andej-kendej
Kerkoj e nuk te gjej 2X

Eltina

E vras mendjen si me u kthy
Me dit' t'bukra prap me ty
Un' fiksuar ne nje cep
Koha kalon gje me nuk jep

Silvan-Eltina
Dal perjashta i vetem krejt
Jam merzitur pse me rrejt
Tashe kohen mbrapa s'mund ta kthej
pse m'le vetem ne kte jet

Ref. Ku je, te ndjej
Kerkoj andej-kendej
Kerkoj e nuk te gjej 2X


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019