Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eltina Minarolli - Vetem Nje Puthje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nuk mund te ndjej
Pa puthjen tende
S'kam pse genjej
Te kam ne mendje

Imazhi yt
Me jep jete
Te kam zemer
Enderr qe pret

Ref.
Vetem nje puthje
Vetem nje prekje
Je ti gjithcka qe dua, zemer ti vlen per mua
Sepse te dua 2x
Eltina Minarolli
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/02/2013


Eltina Minarolli - Vetem Nje Puthje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Nje Puthje".
3. Video është e këngës "Vetem Nje Puthje", por nuk këndohet nga Eltina Minarolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:


Komente 0