Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eltina Minarolli - Kristalet Blu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kristalet Blu".
3. Video është e këngës "Kristalet Blu", por nuk këndohet nga Eltina Minarolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eltina Minarolli - Kristalet Blu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Video Produksioni:

Pro Video

Këngë e albumit:

"Dhjete(10)or Acoustic"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 14

Komente

Asnjë Koment

16/06/2014

2014-06-16T14:34:39+00:00Tingujt shprese po degjoj ngado
Shoh ne monitore, zemren te punoje,
Me kerkon ty doren ta shtrengoj,
Fryme marr, dua te jetoj

Ty te kerkon, te terheq, te largon
Nen flake rri dhe pret
Me erresiren sfidon, te frikson
Kristalet blu i kthen

Inst...

Veshur me POINTE (Puante) maje gishtash
Skenen ti pushton papritmas
Dita merr tjeter kuptim

Ref.
Ti po vallezon, krahet lehte, fluturojne
Ne ajer rri veshtron
Sot erresiren sfidon, e frikson
Kristalet blu i kthen

Brdg.
Si re e zymte, tek ti vjen
Edhe dielli bie flen, qetesi
Ftohtesia mbizoteron ngadale
Ti hap syte, duart ngre
Edhe buzeqesh plot jete, dashuri
Rri me mua prane ti shpirti im.

Uuuuuu...yeah

Ref.
Ti po vallezon, krahet lehte, fluturojne
Ne ajer rri veshtron
Sot erresiren sfidon, e frikson
Kristalet blu i kthen...


Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet