Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eltina Minarolli - Somewhere Over The Rainbow
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Somewhere Over The Rainbow".
3. Video është e këngës "Somewhere Over The Rainbow", por nuk këndohet nga Eltina Minarolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eltina Minarolli - Somewhere Over The Rainbow  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Tek Ti Dua Te Jem"

Komente

Asnjë Koment

28/09/2010

2010-09-28T20:28:29+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Somewhere Over The Rainbow" kënduar nga Eltina Minarolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eltina Minarolli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Leona Lewis. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Somewhere over the rainbow way up high
In the land that I heard of once
Once in a lullaby
Well someday I'll wish upon a star
And wake up where the clouds are far behind me
Where troubles melt like lemon drops
Away above the chimney tops that's where you'll find me
Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
They really do come true
If happy little blue birds fly beyond the rainbow
Why oh why can't I?Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë