Më mbaj mend (për 1 muaj)


El-Tina - Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love".
3. Video është e këngës "Love", por nuk këndohet nga El-Tina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

El-Tina - Love  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Teksti:

Eltina Minarolli

Këngë e albumit:

"3"

Komente

Asnjë Koment

17/01/2018

2018-01-17T04:12:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Love" kënduar nga El-Tina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga El-Tina i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

2Ton - Love

Ref(2×):
Nuk gjej un njo si ty (si ty)
Qfare je
Si ty skom ndje
Asniher n’ket jet

Hey mama
Si ti so asnjona
Na veq jena pa
E un per veti tbona
Tash ni minut
Un pej teje sun po ndahna
Me ty mlidhen ndjenjat
N’ty mlidhin shum gjana
Hey mama
E madhe o dashnija
Krejt senet e tua
Jon senet e mia
Mes neve dyve
Jo ska ven xheozia
Na she krejt qyteti
Kur un t’ofroj te shpija
Sa mir trrin kejt qa vesh ti
Sa mir trrin kur buzqesh ti
Ti mbon me ardh kut jesh ti

Ref(2×):
Nuk gjej un njo si ty (si ty)
Qfare je
Si ty skom ndje
Asniher n’ket jet

Njejt edhe tash njejt si t’paren her
Njejt edhe tash njejt zemren ma merr
Ti mu pom shtin me menu gat
Me tble unaz edhe dukat
Edhe pse fol shum tdu prap
Kur po ta ni zonin po nina me fat
Nfillim e ke dit ti qfare jom (jom)
Nfillim e kom dit un kon e kom (kom)
Pa e thon fjalen ti em kupton
Diqka qe nuk du un ti kurr sbon

Kom pas shum tjera po tek ti kom ra
Se di me mu qa u ba
Un kurr skom nejt veq me nja

Ref(2×):
Nuk gjej un njo si ty (si ty)
Qfare je
Si ty skom ndje
Asniher n’ket jet

Hit-Man And Rolla - Love

My love love ....8x
............
Edhe pse jam bouss ti po mban me ndje
Mendjen e kam low sa here ty tkam knej
Kudo qe po shoh vetem ty po t'gjej
Nese s't'kisha njoh a do kisha ndiej
(a do te kisha ndje)
Najhere , najhere ,najhere
(a do te kisha ndje)
Najhere , najhere ,najhere
(a do te kisha ndje)
Kur u njoftem ishim fmije
E nuk e dinim se ca do me thone dashni
Pa interes as lesh apo pasuni
Ti je femna qe mke bo magji

Mke bo magji ...4x

My love love ....8x

Zemer me ty e gjeta relaxin
Ka ma vler se me majt n'dor rolexin
Per ty e lo edhe biznesin
Tash cdo nate bashk diten e presim
Hej shom o nxeht
Ama na jena cool
Koha si flete iken me vrull
Ti po vrapon un po tentoj me t'hull
Ku t'kom ngat po nihna high full
Ama ama doren ..3x
Ama doren ta shetisim krejt boten
Asnihere tu ec per ty nk lodhem
Me te du me nejt ton kohen
E nese kom dicka e n'men
Ajo je ti
Nuk e di po mke bo magji
Mke bo magji ...4x

Ftyra jote e omel mbon me tdasht
Sjellja jote kur na jena bashk
Me ty preki qiellin a thu nosht
Se ti je vete dielli my love love

My love love ....8x

Young Zerka - Love

You turn me Blu
You breaks me true
Me pray to god for you
No make me cry oh no
You killing me Slow
No let me die oo
All the love me i give
All the things we achieve
And when we believe

Well then i know
When i know
When i know
When i love will be there
Well then i know
When i know
When i know
When i love will be there

Spring the world with love
Love Take it over
Singing yeah yeah yeah
Spring the world with love
Love take it over
Singing yeah yeah yeah
Love ur self
Respect ur people
Do it better
Dont make a fight
In ur live
Just Do it Better

Well then i know
When i know
When i know
When i love will be there
Well then i know
When i know
When i know
When i love will be there

Spring the world with love
Love Take it over
Singing yeah yeah yeah
Spring the world with love
Love take it over
Singing yeah yeah yeah

Nobody Nobody Nobody
Nobody Nobody Nobody

Spring the world with love
Love Take it over
Singing yeah yeah yeah
Spring the world with love
Love take it over
Singing yeah yeah yeah

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë