Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eltina Minarolli - Friday Night
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Friday Night".
3. Video është e këngës "Friday Night", por nuk këndohet nga Eltina Minarolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eltina Minarolli - Friday Night  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Best Of"

Komente

Asnjë Koment

25/03/2014

2014-03-25T15:23:20+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Friday Night" kënduar nga Eltina Minarolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eltina Minarolli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Cricket & Yll Limani - Friday Night

It's friday night
you're probably out
dancing to every break up song
pretending you're alright
but you're not
you're not

you're probably thinking
but i'm home alone
thinking about us

you're probably thinking
that i'm oit with the guys
but i'm home alone
on a fiday night

i lost you once can't lose
you twice
i hope you know
i won't give up
i wanna call you
but i know you won't pick up
i wanna call you
but i know you won't pick up

you're probably thinking
that i'm oit with the guys
but i'm home alone
thinking about us

you're probably thinking
that i'm oit with the guys
but i'm home alone
on a fiday night

you're my fiday night x7

how i wish
you were here
by my side
on a firday night

Stine - Friday Night

Yoo, we playing down and coming-coming coming down
2012 is our time
S-T-I-N-E is the Man
we bring it down, we bring it down, we bring it down

Hello Friday Night
You can find me best place where i like
with my ladies from my side
I wanna lose my mind, I wanna lose my mind

Hello Saturday Night
You can find me drunk all the time
I don't give a fuck about you right
Hello Saturday Night, Hello Saturday Night

REF 2x:
I say Hi to my ladies
you know it's time for the greatest
shake that ass and touch the floor
Welcome to S-T-I-N-E show

Yoo, we playing down and coming coming down
2012 is our time
S-T-I-N-E is the Man
we bring it down, we bring it down, we bring it down

E marr avionin e rradhes destinacioni: sukses
Bisnes klas per ne klas Bisnes
me mu gjithe gocat e mundeshme qe jane vetem per a-ha
(O zot sa i mire eshte NESTI! Mos valle nga qielli ra?)

o-o-U o-o-U Une tani dola
isha ca kohe me pushime po forcat i mblodha ej,ej,ej
I'm the king of R&B
Hite boni gati, hite boni gati, hite boni gati rresht per 1

REF 2x:
I say Hi to my ladies
you know it's time for the greatest
shake that ass and touch the floor
Welcome to S-T-I-N-E show

Yoo, we playing down and coming coming down
2012 is our time
S-T-I-N-E is the Man
we bring it down, we bring it down, we bring it down

REF 2x:
I say Hi to my ladies
you know it's time for the greatest
shake that ass and touch the floor
Welcome to S-T-I-N-E show

Yoo, we playing down and coming coming down

Lady Antebellum - Friday Night

FRIDAY NIGHT  
 
I DON'T WANNA BE YOUR MONDAY MORNING HEADING BACK TO WORK
STUCK IN TRAFFIC GOING SLOW NOTHING ON THE RADIO
I DON'T WANNA BE ANOTHER CHORE TO CHECK OFF ON YOUR LIST
OF THINGS YOU GOTTA DO AND PLACES THAT YOU GOTTA GO
 
OH NO…
 
I WANNA BE YOUR FRIDAY NIGHT SWEET RIDE
SUMMERTIME SUNSHINE BAREFOOT IN THE MOONLIGHT
I WANNA BE YOUR JACKPOT HOT SPOT WIDE OPEN ROAD IN A CANDY APPLE RAG TOP
I WANNA SET YOU FREE
I WANNA TAKE YOU HIGH
I WANNA BE
WANNA BE YOUR FRIDAY NIGHT
 
WE CAN ROCK TOGETHER LET THE GOOD TIMES ROLL FOREVER
FILL UP OUR CUP MAKE A MEMORY DRINK IT UP
I DON'T WANNA MISS ANOTHER MINUTE WANNA LIVE IT WITH YOU
‘NEATH THE BLUE SKY FALLIN' IN LOVE
 
YEAH…
 
CHORUS
 
BRIDGE
(I WANNA BE YOUR GET-AWAY
AT THE END OF EVERY DAY
THAT WINDOW'S ROLLED DOWN KINDA SONG YOU LOVE TO PLAY)
 
SOLO
 
I WANNA BE YOUR LEMONADE IN THE SHADE
MONEY IN YOUR POCKET CAUSE YOU JUST GOT PAID BABE
 
CHORUS

WRITTEN BY ROB CROSBY/ERIC PASLAY/ROSE FALCON
Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë