Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Eltina Minarolli - Me & You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me & You".
3. Video është e këngës "Me & You", por nuk këndohet nga Eltina Minarolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eltina Minarolli - Me & You  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

13/03/2018

2018-03-13T17:46:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me & You" kënduar nga Eltina Minarolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Njomza - Me & You

With everything that's going on
Sometimes it's hard to be alone
And tonight (Tonight), I've got you (Yeah you)
We light it up till the suns coming
Till it's two in the morning
And I still (I still) have you (Have you)

Can't come between us
Get too close now
And I believe it
That all I want

[Chorus:]
Is Me and you
There's only room for two (Room)
Only room for
I'll keep it quiet
Me and you
I'll keep it quiet for you
There's only room for two

Stop and breathe
Put your mind at ease
Let's move on to what goes on inside
We could be here all night if you want to
Let me lead the way
Put your money here
Maybe we could leave it all behind
Leave it all behind

[Chorus:]
Is Me and you
There's only room for two (Room)
Only room for
I'll keep it quiet
Me and you
I'll keep it quiet for you
There's only room for two

Lil Wayne - Me & You

i wouldnt care if u was a dirty dog and that u hit every chick that u ever called c it wouldnt make a differnece cuz thats just way benneath me and u boy.c u dont ever have 2 worry bout me i promise 2 keep it real whatevers on my mind im a speak on how i feel stay truthful 2 and never lie 2u and i wont ever keep no secrets no matter whatever

Girl You Kno Wut I Mean Yea
Well If Ya Dont Then Ill Explain
You Can Be My Misses Wayne
We Can Do The Dam Thang..And Thangs
You See I Had To Tell My Nigga Lil Boy
I Met A Girl Like You
Cuz I Aint Never Met Another Girl Like You
But I Know Wut To Do Wit A Girl Like You
Three letters...I Do
I Wouldn't Care If You Were a Prostitute and
That You Hit Every Man That You Ever Knew
It Wouldnt Make A Difference
If That Was Way Before Me And You Girl
See You Dont Ever Have To Worry About Me
As Long As You Keep It Real
Whatevers On Yo Mind
Speak On How You Feel
Stay Truthful To Me
And Never Lie To Me
And Dont Ever Keep No Secrets
No Matter Wutever Nahh

boy u see dat i have changed yea well if u dont then i'll explain im the real misses wayne all them other chicks is lame & u see i had 2 tell my rockstar crew that i met a man like cuz i aint never met a man like u but i know what 2do with a youngin like u 3letters..i do i wouldnt care if u was a dirty dog and that u hit every chick that u ever called c it wouldnt make a differnece cuz thats just way benneath me and u boy.c u dont ever have 2 worry bout me i promise 2 keep it real whatevers on my mind im a speak on how i feel stay truthful 2 and never lie 2 and i wont ever keep no secrets no matter whatever

Girl You Kno Wut I Mean Yea

(Dam Lyk Foreal Tho Babygirl
You Aint Gotta Keep No Secrets
Its Me And You Gotta Keep It Real)

Ya Boy

(Yo Pussy Is Like A Drug To Me
Ya I Be Feeinin
f*ck if i could sing
Dam If Only I Could Sing
Help Me Out Lil Bru)

[Talk:]
I Love It Babe Ye
I Love It Babe Dont You Know
I Love It Babe I Really Did
I Love It Babe Like Young Jeezy
I Love It Babe Ye
I Love It Babe [x3]

I Wouldn't Care If You Was A Prostitute
And That You Hit Every Man That You Ever Knew
See It Wouldnt Make A Difference
If That Was Way Before Me And You Babe
See You Dont Ever Have To Worry About Me
As Long As You Keep It Real
Whatevers On Yo Mind
Speak On How You Feel
Stay Truthful to me
And Never Lie To Me
And Dont Ever Keep No Secrets
No Matter Wutever

boy u see dat i have changed yea well if u dont then i'll explain c i'll give up this fame cuz im ready 2 walk the ale and have the preacher change my name. yea now wats happein weezy wats happein weezy u know u need 2role wit the baddest chick weezy n everytime i c u i get so weak weezy like... thats my weezy yea i wouldnt care if u was a dirty dog and that u hit every chick that u ever called c it wouldnt make a differnece cuz thats just way benneath me and u boy.c u dont ever have 2 worry bout me i promise 2 keep it real whatevers on my mind im a speak on how i feel stay truthful 2 and never lie 2u and i wont ever keep no secrets no matter whatever
Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë