Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Eltina Minarolli - Butterfly

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Butterfly".
3. Video është e këngës "Butterfly", por nuk këndohet nga Eltina Minarolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eltina Minarolli - Butterfly  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Just Love Ep"

Komente

Asnjë Koment

14/12/2019

2019-12-14T11:00:00+00:00Une jam hena une jam dielli
me e bukur se kurre me pare
jam ajo hena aq e sndritshme
qe buzeqesh sa here qe dal

Une jam dielli me drite shume
qe ne shpirt te ngroh pa kusht
te perkedhel ndjesine i qete
e pastaj...t'leshon ne toke

Chorus:

Fly fly, butterfly
fly me up so high
Fly fly butterfly
fly me through an open sky

Verse English

I am the moon, I am the sun
whispering: (we know you've seen us before)
I am the moon, that shines so bright
And I smile, everywhere I go

I am the sun, full of light
unconditionally warm your soul
Keep quiet took good care
Now after that... Get down on earth

Fly Fly...


Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet