Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Eltina Minarolli & Dea Strica - Ai

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ai".
3. Video është e këngës "Ai", por nuk këndohet nga Eltina Minarolli & Dea Strica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eltina Minarolli & Dea Strica - Ai  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Dea Strica

10/08/2020

2020-08-10T17:00:00+00:00You don't have to feel that way
S'ke pse genjen
Thuaja tani cfare ndjen

Rrena ka ai
Hesht sepse e di
Ku iken dhe ku fle tani

A duhet ta kujtoj
Veten po lendon
Ai ty nuk te meriton

Let him love you, let him love you
Por ai po me thote te du
Let him love you, let him love you
Fjalt e tija me kane lodh mu X2

Se kuptoj,
Jemi ne ato qe gjithmone vuajme
Dhe ata, te vetmit qe me ndjenjat luajne

Uuu ne fund,
Nuk do jete ai qe do qaj
Prandaj, le te ike ne krahet e saj

Drama sot mbaroj
Karma sdo vazhdoje
Me ty sot gjithcka perfundoj

Let him love you, let him love you
Por ai po me thote te du
Let him love you, let him love you
Fjalt e tija me kane lodh mu X2

Yo man, listen
She's a Goddess, She's a Queen
Now you got someone in between
Lujte games little boy
Love triangle qysh n'fillim

Let him love you, let him love you
Por ai po me thote te du
Let him love you, let him love you
Fjalt e tija me kane lodh mu X2


Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet