Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elton Mura - Zemren Ta Kam Fal (Feat. Blen)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Refreni:
Blen:
Zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!

Elton:
Zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!

Blen:
Asnjehere jo zemra nuk genjen,
kur eshte dashuri ajo e ndjen,
Te jetoj pa ty dije se dhemb,
gjithmone do ta them, une do ta them!

Elton:
2X
Ti ma fale boten mua,
Pa ty zemren nuk e dua,
S´me ka drite shpirti pa ty,
Jo pa ne te dy!

Refreni:
Blen:
Zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!
Elton:
zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!

Blen:
Une per ty dhe shpirti kisha fal,
Per mua je dashuri e rralle,
kur nuk te kam prane, ndjej vec mall!
ta kam fal ty zemren, ta kam fal!

Elton:
2X
Ti ma fale boten mua,
Pa ty zemren nuk e dua,
S´me ka drite shpirti pa ty,
Jo pa ne te dy!

Refreni 2X:
Blen:
Zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!
Elton:
zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!

Refreni 2X bashke(Blen & Elton):

Zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!


Ky tekst u dërgua nga ERDI MYRTAJElton Mura
Publikimi: 15/02/2019
Muzika: Valter Beqo
Teksti: 2 Step
Orkestrimi: Valter Beqo
Video Produksioni: MAX Production


Elton Mura - Zemren Ta Kam Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemren Ta Kam Fal".
3. Video është e këngës "Zemren Ta Kam Fal", por nuk këndohet nga Elton Mura.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0