Elvana Gjata

Vetëm Zoti E Di ➡ Samo Bog Zna

 Shqip ➡  Kroacisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: andaa


Vetëm Zoti E Di

Sa te dua kurr nuk ta kam then
sa te dua vetem Zoti ta di
sa te dua kurr nuk do ta them
sa te dua jo nuk e di

O jeta ime o shpirti im
o ndjenja ime te dua ty
ti jeta ime ti shpirti im
sa te dua sa të dua vetem Zoti e din(2X)

Sa te dua kurr nuk ta kam then
sa te dua vetem Zoti ta di
sa te dua kurr nuk do ta them
sa te dua jo nuk e di

O jeta ime o shpirti im
o ndjenja ime te dua ty
ti jeta ime ti shpirti im
sa te dua sa te dua vetem Zoti e din...


Samo Bog Zna

Koliko te volim nikad ti nisam rekla
koliko te volim samo da Bog zna
koliko te volim nikada ti necu rec
koliko te volim ne neznas


Moja zivot moja dusa
moja osjecaj tebe volim
moja zivot moja dusa
koliko te volim koliko te volim samo Bog zna (2x)


Koliko te volim nikad ti nisam rekla
koliko te volim samo da Bog zna
koliko te volim nikada ti necu rec
koliko te volim ne neznas


Moja zivot moja dusa
moja osjecaj tebe volim
moja zivot moja dusa
koliko te volim koliko te volim samo Bog zna...

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019