Elvana Gjata

Vetëm Zoti E Di ➡ Sadece Allah Bilir

 Shqip ➡  Turqisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Ertantr


Vetëm Zoti E Di

Sa te dua kurr nuk ta kam then
sa te dua vetem Zoti ta di
sa te dua kurr nuk do ta them
sa te dua jo nuk e di

O jeta ime o shpirti im
o ndjenja ime te dua ty
ti jeta ime ti shpirti im
sa te dua sa të dua vetem Zoti e din(2X)

Sa te dua kurr nuk ta kam then
sa te dua vetem Zoti ta di
sa te dua kurr nuk do ta them
sa te dua jo nuk e di

O jeta ime o shpirti im
o ndjenja ime te dua ty
ti jeta ime ti shpirti im
sa te dua sa te dua vetem Zoti e din...


Sadece Allah Bilir

Sana ne kadar sevdiğimi hiç söylemedim
Sadece Allah bilir seni ne kadar sevdiğimi
Sana asla anlatmayacağım seni ne kadar sevdiğimi
Seni ne kadar sevdiğimi de bilmiyorum
Ah benim hayatım, ah benim ruhum
Ah benim hislerim, seni seviyorum
Sen benim hayatım, sen benim ruhum
Sadece Allah bilir seni ne kadar sevdiğimi

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019