A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata

Vetes ➡ To MySelf

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: jonitekst


Vetes

Ditet vetëm pa fjal
netet pa gjum ti fal
m' thoje zemer te kam
per ty njesoj jam ..

Vetem nje fjale
do te them dhe do zhdukem ngadale
te jem me ty
ti e di se ne shpirt ty te mbaj ..

O vetem nje fjale
do te them dhe do zhdukem ngadale
do ishte me mire
te me thuash nje here me fal ..

Ditet vetem pa fjale
netet pa gjum ti fal
m'thoje zemer te kam
per ty njesoj jam ..

Vetem nje fjale
do te them dhe do zhdukem ngadale
te jem me ty
ti e di se ne shpirt ty te mbaj...

O vetem nje fjale
do te them dhe do zhdukem ngadale
do ishte me mire
te me thuash nje here me fal

shiko sa prane buzes tende jam
mos me ler te pres me gjate
puthme per te fundit nate...

Vetem nje fjale
do te them dhe do zhdukem ngadale
te jem me ty
ti e di se ne shpirt ty te mbaj...

O vetem nje fjale
do te them dhe do zhdukem ngadale
do ishte me mire
qe te me thuash nje here me fal...


To MySelf

The days passes by without a word
I give you nights without sleep
You told me you are my heart
For you the same I am

Only one word
I'll tell you and I'll vanish slowly
To be with you
You know that I keep you in my soul

Only one word
I'll tell you and I'll vanish slowly
It will be better
If you tell me one time that your sorry

The days passes by without a word
I give you nights without sleep
You told me you are my heart
For you the same I am

Only one word
I'll tell you and I'll vanish slowly
To be with you
You know that I keep you in my soul

Only one word
I'll tell you and I'll vanish slowly
It will be better
If you tell me one time that your sorry

See how close I'm to you lips
Don't let me wait much longer
Kiss me more for the last night

Only one word
I'll tell you and I'll vanish slowly
To be with you
You know that I keep you in my soul

Only one word
I'll tell you and I'll vanish slowly
It will be better
If you tell me one time that your sorry

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019