A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata

A Ke Ti Zemër ➡ Ci Tieni A Me

 Shqip ➡  Italisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Anny


A Ke Ti Zemër

A ke ti zemër? zemër...
të duash një femër? femër... (A ke ti? A ke ti?)

E di... s'jemi njësoj
sado që të them unë
S'mundem më jo
Mos më dëgjo!
E di... unë i kuptoj gabimet e mia...
por ti jo nuk më beson.

REF:
A ke ti zemër? zemër...
të duash një femër? femër... (A ke ti? A ke ti?)
Kur ajo për ty ndryshon.
A ke ti zemër? zemër...
të duash një femër? femër... (A ke ti? A ke ti?)
Kur ajo veç ty të do.

E di... jemi njësoj
Jo, as ti nuk mundesh
asnjë minutë të më harrosh.
E di... unë i kuptoj gabimet e mia...
por ti jo nuk më beson.

REF:
A ke ti zemër? zemër...
të duash një femër? femër... (A ke ti? A ke ti?)
Kur ajo për ty ndryshon.
A ke ti zemër? zemër...
të duash një femër? femër... (A ke ti? A ke ti?)
Kur ajo veç ty të do.


Ci Tieni A Me

ci tieni a me amore
amare una donna donna ci tieni ci tieni
lo so non siamo simili
ogni volta che ti dico
non ce la faccio più
non mi ascoltare
lo so posso capire i miei sbagli
ma tu non ci credi
ci tieni ci tieni
amare una donna donna ci tieni ci tieni
se per te lei cambia
ci tieni ci tieni
amare una donna donna ci tieni ci tieni
quando lei in fondo ama solamente te
lo so siamo simili
no non puoi dimenticarmi nemmeno un minuto
lo so posso capire i miei sbagli
ma non mi credi
ci tieni a me amore
amare una donna donna ci tieni ci tieni
se per te lei cambia
ci tieni a me amore
amare una donna donna ci tieni ci tieni
in fondo lei ama solo te.

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019