A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata Feat. Bruno

Love Me ➡ Love Me

 Shqip ➡  Anglisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Translate A Song »

More Translations »


Love Me

[Bruno:]
Nuk du tjetër, nuk du tjetër
je vetem ti je
zemrën edhe shpirtin tim e ke
jetës time, jetës time
ti kuptim i dhe
nuk bëjmë dot pa njëri-tjetrin ne

[Elvana:]
Se më je, më je, më je ti
çdo ndjesi për mua je ti
ti gjithmonë pranë vetes
do më kesh
mjafton vetëm të më duash
dhe sa herë të ma thuash
do ta them njësoj
dhe unë çdo herë

REF. 2x:
Love me, Love me
Love me, Love me
Love me, Love me

[Bruno:]
Nuk du tjetër, nuk du tjetër
je vetem ti je
zemrën edhe shpirtin tim e ke
jetës time, jetës time
ti kuptim i dhe
nuk bëjmë dot pa njëri-tjetrin ne

[Elvana:]
Sa më njeh, më njeh, më njeh ti
jam me ty aty ku je ti
s'do të them adio asnjëherë
Sa herë unë të kam lënduar
prapë unë të kam shëruar
dashuria ndodh vetëm një herë

REF. 4x:
Love me, Love me
Love me, Love me
Love me, Love me


Love Me

[Bruno]:
I don't want anyone else, I don't want anyone else
You are the only, you are
You have my heart and my soul
My life, my life
You gave a meaning to my life
We can't live without each other.

[Elvana]:
Cause you are, you are, you are
You are every feeling for me
You always have me by your side
It's enough to love me
And every time you tell me
I will tell you the same
Every time

Chorus:
Love me, Love me
Love me, Love me
Love me, Love me

[Bruno]:
I don't want anyone else, I don't want anyone else
You are the only, you are
You have my heart and my soul
My life, my life
You gave a meaning to my life
We can't do without each other.

[Elvana]:
You know me so well, you know me so well
I'm with you wherever you are
I will never say to you Goodbye
Every time I hurt you
Again I've healed you

True love comes once in a lifetime

Chorus:
Love me, Love me
Love me, Love me
Love me, Love me

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019