A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata Feat. Bruno

Love Me ➡ Aime-Moi

 Shqip ➡  Frengjisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Smt


Love Me

[Bruno:]
Nuk du tjetër, nuk du tjetër
je vetem ti je
zemrën edhe shpirtin tim e ke
jetës time, jetës time
ti kuptim i dhe
nuk bëjmë dot pa njëri-tjetrin ne

[Elvana:]
Se më je, më je, më je ti
çdo ndjesi për mua je ti
ti gjithmonë pranë vetes
do më kesh
mjafton vetëm të më duash
dhe sa herë të ma thuash
do ta them njësoj
dhe unë çdo herë

REF. 2x:
Love me, Love me
Love me, Love me
Love me, Love me

[Bruno:]
Nuk du tjetër, nuk du tjetër
je vetem ti je
zemrën edhe shpirtin tim e ke
jetës time, jetës time
ti kuptim i dhe
nuk bëjmë dot pa njëri-tjetrin ne

[Elvana:]
Sa më njeh, më njeh, më njeh ti
jam me ty aty ku je ti
s'do të them adio asnjëherë
Sa herë unë të kam lënduar
prapë unë të kam shëruar
dashuria ndodh vetëm një herë

REF. 4x:
Love me, Love me
Love me, Love me
Love me, Love me


Aime-Moi

[Bruno:]
J'n'en aime pas d'autre, j'n'en aime pas d'autre, je n'aime que toi.
Mon coeur et mon âme sont à toi.
Ma vie, ma vie t'y as donné un sens.
On ne peut pas vivre l'un sans l'autre.

[Elvana:]
Car pour moi, pour moi, tu es là.
Tu représentes chacune de mes sensations
Je serai toujours à tes côtés
Seulement m'aimer c'est assez
Et chaque fois que tu me le dis
Je dirais chaque fois :

[REF.] x2
Aime-moi, aime-moi ! Aime-moi, aime-moi ! Aime-moi, aime-moi !

[Bruno:]
J'n'en aime pas d'autre, j'n'en aime pas, d'autre je n'aime que toi.
Mon coeur et mon âme sont à toi.
Ma vie, ma vie, t'y as donné un sens.
On ne peut pas vivre l'un sans l'autre.

[Elvana:]
Tu me connais, tu me connais, tu me connais.
Je suis avec toi peu importe où tu es.
Je ne te dirai jamais "adio"
Chaque fois que je t'ai blessé,
Je t'ai aussitôt récupéré (dans le sens guéri)
L'amour, ça n'arrive qu'une fois

[REF.] x3
Aime-moi, aime-moi ! Aime-moi, aime-moi ! Aime-moi, aime-moi !

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019