A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata

Më Fal ➡ Perdonami

 Shqip ➡  Italisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Emiliana


Më Fal

S'ma fal ti...
unë e di më shumë ku të kam vrarë
nuk desha... besomë nuk desha.
S'ma fal ti...
unë s'u bëra kurrë si ti ke dasht'
si ti ke dasht',
si ti ke dasht'
si ti ke dasht'
Si një mallkim, një mallkim

Sot dua të të them më fal
asgjë më shumë, njeri unë jam
Mos gjyko ti zemra ime, se kush e di
Ndoshta dhe më keq do bëje ti.

Harrohet, oh sa shpejt harrohet cdo e mirë
jo e keqja, jo e keqja
Mësohet, kam mësuar shumë nga cdo gabim
nuk guxoj te mendoj dhe njëherë
të lëndoj unë ty

Sot dua të të them më fal
asgjë më shumë, njeri unë jam
Mos gjyko ti zemra ime, se kush e di
Ndoshta dhe më keq do bëje ti
Ndoshta dhe më keq do bëje ti.

Mos gjyko ti zemra ime, se kush e di
Ndoshta dhe më keq do bëje ti
Ndoshta dhe më keq do bëje ti


Perdonami

Perdonami...
Non mi perdoni
Io più di tutti so dove ti ho ferito
Non volevo,credimi,non volevo...
Non mi perdoni
Io non sono mai diventata come tu volevi,
come tu volevi...
Come tu volevi
Come tu volevi
Come tu volevi
Come una maledizione, una maledizione...

Oggi voglio chiederti scusa,
non sono niente più che una persona
Non giudicare tu,cuore mio, che chi lo sa,
forse ancor peggio avresti fatto tu.

Si dimentica, ah come si dimentica in fretta ogni bene, non il male, non il male...
Si impara, ah quanto ho imparato da ogni errore
Non oso pensare ancora una volta si ferirti...

Oggi voglio chiederti scusa,
non sono niente più che una persona
Non giudicare tu,cuore mio, che chi lo sa,
forse ancor peggio avresti fatto tu.
Forse ancor peggio avresti fatto tu.

Non giudicare tu,cuore mio, che chi lo sa,
forse ancor peggio avresti fatto tu.
Forse ancor peggio avresti fatto tu.

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019