A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  42

Elvana Gjata 
Afer Dhe Larg  (2011) 

 Supersonic

Editors:    loralora

Submit CD Covers »

Edit Info »

Add Album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018