A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Elvana Mund Të Ju Lë Pa Gjumë ...


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
[31-10-2015]
Elvana Gjata është njëra nga këngëtaret më të mira të skenës muzikore shqiptare, por jo vetëm kaq.

Ajo posedon edhe një trup me linja perfekte, shkruan Indeksonline. Këngëtarja e bukur, kujdeset që në paraqitjet e saj, t`i qes në pah ato linja.

Njëjtë, ajo ka vepruar edhe në foton e fundit të publikuar, ku shihet me një fustan të bardhë mjaft ekstravagant që i dallohen këmbët e gjata dhe gjoksi, transmeton Indeksonline.
Më këtë dukje, këngëtarja mund ta lë pa gjumë çdo mashkull.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019