A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Elvana Gjata Tregon Se çfarë Ka Të Re Te Ajo


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
[29-03-2016]
Këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram një video ku shihet me një ndryshim drastik në look-un e saj.

Deri më tani Elvanën e kemi cilësuar si "fanatike" e flokëve të zeza, pasi gjithnjë ka qenë brune, mirëpo kësaj here ajo ka menduar të ndryshojë look.

Elvana i ka lyer flokët e saj në të bardha si dhe i ka bërë ato kaçurrele.

A është përgaditur këngëtarja për ndonjë projekt të ri muzikor apo vetëm për ndonjë mbrëmje kjo mbetet të shihet nga postimet e saj në rrjetet sociale
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019