A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Elvana Gjata - Nushu Ime


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  19

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Music & Arrangement:

Flori Mumajesi

Lyrics:

Turjan Hyska

Arrangement:

Getoar Selimi

Song from the album:

"Mames"
A e din sa xhan te kam une ty, nushu ime
dua dhe nje cast te perqafoj, arushin tim
ne keto duar vetem shpirtin ndjej
ne nje cast te me genjesh ti, jeta ime
per te fundit here ti ta degjosh
je baby im

(refreni)
Ti jepme vetem nje cast
mbylli syte per nje cast
harro nje cast bej sikur sme ke njohur kurre
nga motivet qe ke, dashuria qe je
jeto nje cast dhe mos mendo se do jem une
jepme vetem nje cast
mbylli syte per nje cast
per nje cast mos te me njohesh ti
mbylli syte per nje cast
degjome vetem nje cast
harrohem shpejt per nje cast, e di

A e din sa xhan te kam une ty, nushu ime
dua dhe nje cast te perqafoj, arushin tim
ne keto duar vetem shpirtin ndjej
ne nje cast te me genjesh ti, jeta ime
per te fundit here ti ta degjosh
je baby im

(refreni)
Ti jepme vetem nje cast
mbylli syte per nje cast
harro nje cast bej sikur sme ke njohur kurre
nga motivet qe ke, dashuria qe je
jeto nje cast dhe mos mendo se do jem une
jepme vetem nje cast
mbylli syte per nje cast
per nje cast mos te me njohesh ti
mbylli syte per nje cast
degjome vetem nje cast
harrohem shpejt per nje cast, e di

Jepme vetem nje cast
mbylli syte per nje cast
per nje cast mos te me njohesh ti
mbylli syte per nje cast
degjome vetem nje cast
harrohem shpejt per nje cast, e di


Lyrics submited by Brikena
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019