Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvana Gjata - Mos U Fsheh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36

Jam nje poezi e flakur nje kujtim qe koha ndjen ngadal.
do te mbroj me frymen time ty..prit..prit fli dhe pak,
mos u zgjo esht erresire.
mos e shkel ti shpirtin tim, hena hesht shkretetire nuk me thua lamtumir

Ref:
Mos u fsheh se ti je gjithqka per mua... ti je zot, ti je drit jam me ty vetem vetem mos ik (2 herë)

Do te zhdukem me kujtime zjarri trupin do me djeg kte nat.. kte nat
do te ndjek ty hija ime zemer dhe do te prek ngadal
mos u zgjo esht ersire.
mos e shkel ti shpirtin tim,hena eshte shkretetire nuk me thua lamtumir

Ref:
Mos u fsheh se ti je gjthqka per mua... ti je zot, ti je drit jam me ty vetem vetem mos ik (2 here)

Ti je zot per mua, ti je drit zemer, ti jo mos ik

Mos u fsheh se ti je gjithqka per mua... ti je zot, ti je drit jam me ty vetem, vetem mos ik.

Mos u fsheh se ti je gjithqka per mua ti je zot, ti je drit jam me ty vetem, vetem mos ik

Mos u fsheh…


Ky tekst u dërgua nga  linndaElvana Gjata
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Turjan Hyska
Orkestrimi: Klodian Qafoku


Elvana Gjata - Mos U Fsheh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos U Fsheh".
3. Video është e këngës "Mos U Fsheh", por nuk këndohet nga Elvana Gjata.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elvana Gjata:


Komente 0