Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvana Gjata - Prane Teje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Ëmbël ti qendron
Prane meje si gjithmone
Pranine tende ndiej
Gezim tek ty un gjej
Forca ime je
Per ty gjithcka do t'lë
Tek ti un gjej gezim dhe dashuri
Eja ti me merr
Prane teje me shtrengo
Kurre mos me lesho
E vetme s'do jetoj
Cdo dite eshte nje dite per tu jetuar
Dhe per ne te dy do jete tani
Dhe per ne te dy do jete tani x2

Uuun kendoj per ty
Ter zjarr e dashuri
Tani nuk mundem te leshoooj
Se tani un e di qe shpirti im
do mbahet fort tek ti x2

Ëmbël ti qendron
Prane meje si gjithmone
Pranine tende ndiej
Gezim tek ty un gjej
Forca ime je
Per ty gjithcka do te le
Vetem per ty gjithmone
Te jeeeem...


Ky tekst u dërgua nga YllkaElvana Gjata
Publikimi: 18/12/2003
Festivali: Festivali i 42-të në RTSH
Teksti: Elvana Gjata
Muzika:erjon Sheme


Elvana Gjata - Prane Teje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prane Teje".
3. Video është e këngës "Prane Teje", por nuk këndohet nga Elvana Gjata.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elvana Gjata:


Komente 0