A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Elvana Gjata - Nuk Janë Më


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50

09/03/2009

2009-03-09T16:46:44

Këngë e Albumit:

Afer Dhe Larg

Muzika:

Flori Mumajesi

Teksti:

Flori Mumajesi

Video Produksioni:

Entermedia

Pjesëmarrëse në

VFM 2009
Jo! ajo nuk e do
për një tjeter lutet, lutet
dhe ai po fiket, shuhet.
Ai pret një fjale të saj
hera e pare qe lutet, lutet
me nuk puthen

REF: ouuuuu
Nuk jane me puthjet e tij
Nuk jane me puthjet e saj
mbeti vetem nje kujtim
te dy kane faj
puthjet e saj nuk i gjen jo jo ai
ishte puthja me e ngrohte
nga lotet e tij
nga lotet e tij
nga lotet e tijaa
nga lotet e tij

Ai veten nuk e do
fjale e fundit sot po shkruhet
mbetet nje kujtim qe s´thuhet
ajo jo nuk ka motiv te qaj drejt nje fundi shkojne dhe luten
me nuk puthen

REF:
nuk jane me puthjet e tij
nuk jane me puthjet e saj
mbeti vetem nje kujtim
te dy kane faj
puthjet e saj nuk i gjen jo jo aii
ishte puthja me e ngrohte nga lotet e tij
nga lotet e tij
nga lotet e tij
nga lotet e tijaa
nga lotet e tij

ouuuuu
Nuk jane me puthjet e tij
Nuk jane me puthjet e saj
mbeti vetem nje kujtim
te dy kane faj
puthjet e saj nuk i gjen jo jo ai
ishte puthja me e ngrohte
nga lotet e tij


Ky tekst u dërgua nga  Hannah


teksteshqip.com © 2007 - 2018