Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvana Gjata - Sa Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  16

Sa te dua kurr nuk ta kam thene sa te dua vetem Zoti ta dii...Sa te duaa...Kurr nuk do ta them...Sa te duaa..jo see dii...

Ooo Jeta imee o shpirti im.
O ndjenja ime te dua tyy ti jeta ime ti shpirti im e sa te dua sa te dua vetem Zoti e di..

oOO Jeta imeee
Ooo Ndjenja Imee....e Sa te dua sa te dua vetem Zotie di...
Elvana Gjata
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/05/2012


Elvana Gjata - Sa Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Te Dua".
3. Video është e këngës "Sa Te Dua", por nuk këndohet nga Elvana Gjata.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Elvana Gjata:


Komente 3