A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Elvana Gjata - Dancehall (I Wanna Bring It Up)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  14

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Afer Dhe Larg"
I wanna break it up
Qiellin po e hapim
they wanna break it up
Jo nuk po me kapin (2x)

E kupton maksimumin japim
aktiv, me trupin t'jeni gati
me degjon i fundit dhe i pari
Mos luaj ti me zjarrin .

I wanna break it up
Qiellin po e hapim
they wanna break it up
Jo nuk po me kapin
Nen kontroll e kemi situaten
E bejm diten e bejm dhe naten
..
Ne te dy ne dancehall ' Oooo

Ref:(2x)
Ne po kercejme ne DanceHall
Muziken e degjojme me fort
Ti ke me knu me shum ne te
E ndjen , Oo o oo !

O'oou ` O'oou
O'oou ` O'oou
O'oou ` O'oou

I wanna break it up
Qiellin po e hapim
They wanna break it up
Jo nuk po me kapin
Ne kontroll e kemi situaten
E bejm diten e bejm dhe naten
..
Ne te dy ne dancehall ' Oooo

Ref:(2x)
Ne po kercejme ne DanceHall
Muziken e degjojme me fort
Ti ke me knu me shum ne te
E ndjen , Oo o oo !

O'oou ` O'oou
O'oou ` O'oou
O'oou ` O'oou

Ref:(2x)
Ne po kercejme ne DanceHall
Muziken e degjojme me fort
Ti ke me knu me shum ne te
E ndjen , Oo o oo


Ky tekst u dërgua nga  ThisIsHit2   gnirt   saramk
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019