Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvana Gjata - Kush Jam Unë?  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  58

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Afer Dhe Larg"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00

Këtu nuk ka me diell
edhe per ty do t'perendoj
s'na mbeti asnje shije
nga dashuria qe mbaron
sikur ne te ishim
s'do vazhdonim dot me shumëë
i themi njeri tjetrit
kush jam unë ?

Ref:(2x)
I shikoj unë sytë e tij
ke ndryshuar zemer sa shumë
i shikon dhe ti sytë e mi
kush jam unë ?

Kush jam unë ?

Këtu nuk ka me diell
edhe per ty do t'perendoj
s'na mbeti asnje shije
nga dashuria qe mbaron
sikur ne te ishim
s'do vazhdonim dot me shumëë
i themi njeri tjetrit
kush jam unë ?

Ref:(2x)
I shikoj unë sytë e tij
ke ndryshuar zemer sa shumë
i shikon dhe ti sytë e mi
kush jam unë ?

kush jam unë ?
kush jam unë?


Ky tekst u dërgua nga Aidda   Lola123   Freskijaa
Më Shumë Këngë Nga Elvana Gjata:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet