Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvana Gjata - Ti Je  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  41

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Te Dua Ty (Melodi Dashurie)"

Këngë e albumit:

"Afer Dhe Larg"

Komente

2 🔥

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00

Me dëshperim sot po me thua
Dua po s'mundem te te dua
Heshtja po nis per ne te dy sot
Cdo fjale qe ndjej nuk mund ta them dot
Nga ky moment ditet ti vrasim
Për cdo sekret më nuk do flasim
Sikur te vuaje si mua
Do më kuptoje sa te dua


Ref:
TI JE gjithcka qe une kam
por jeta na ndan te dyve
TI JE ai qe me kthen
ne boten qe s'dua te jem

TI JE gjithcka qe une kam
por jeta na ndan te dyve
TI JE ai qe me cmend
per ty zemra dhemb
te dua


Ne syte e mi shikon trishtimin
S'mundem tia nis me nga fillimi
Dhe te genjej sikur une dua
Kur ti vazhdon jeton me mua
Nga ky moment ditet ti vrasim
Per cdo sekret me nuk do flasim
Sikur te vuaje si mua
Do me kuptoje sa te duaaaaaaa

Ref:
TI JE gjithcka qe une kam
por jeta na ndan te dyve
TI JE ai qe me kthen
ne boten qe s'dua te jem

TI JE gjithcka qe une kam
por jeta na ndan te dyve
TI JE ai qe me cmend
per ty zemra dhemb
te dua


Ky tekst u dërgua nga  ThisIsHit2   Freskijaa
Më Shumë Këngë Nga Elvana Gjata:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet