Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvana Gjata - As Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  49

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Acoustic Live Sessions Ep"

Komente

3 🔥

01/12/2013

2013-11-30T23:00:00+00:00

A e mban mend ti shpirti im
Sa gezoja une
Kur me thoje mos ki frike te dua shume
A e mban mend ti shpirti im sa te cmoja une
Kur me thoje mos ki frike te dua shume

Ref:
As ti, as ti
Thell ne shpirtin tënd
S'me ke dashur kurr
Tani trembem une (2x)

A e mban mend ti shpriti im
Kur te thoja une
Ne te mire dhe ne te keq s'te ndahem kurr
A e mbaje mend ti shpirti im nuk ma thoje dot
Se nje dit nuk do jem une njeriu jot

Ref:
As ti, as ti
Thelle ne shpirtin tënd
S'me ke dashur kurr
Tani trembem une (2x)


Ky tekst u dërgua nga Bina   Hamide18

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Elvana Gjata:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet