A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Elvana Gjata - Je Ti (Digitalb)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  65

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/06/2014

2014-06-04T12:16:02

DRITAN HOXHA:
Jo dhjetë herë! Njëzet herë... pesëdhjetë herë më të përparum se gjithë televizionet në Shqipëri.
Ju jam mirënjohës të gjithëve që bëtë të mundur realizimin e një ëndrre timen të madhe që tani besoj është e të gjithëve.

ELVANA:
Eci nëpër bass e kujdesem me klas
Nuk dua të bërtas,
me hapin e kohës flas
Askush nuk është si ne,
suksesi s'bëhet me fjalë
Ndyshimin bone ti, se je Digitalb

(Ti ti ti ti ti ti)
yeah you are irreplaceable
(Ti ti ti ti ti ti)
coz' you are irreplaceable

REF x2:
Je ti gjithmonë do ta them
Tek ti botën gjen,
gjithë botën e gjej
Je ti, elementi i pestë
Elementi i pestë

S'ndalon ti, s'ndaloj unë
Asgjë nuk do na ndalë!
Të parët në çdo hap!

(Ti ti ti ti ti ti)
yeah you are irreplaceable
(Ti ti ti ti ti ti)
Coz' you are irreplaceable

REF x2:
Je ti gjithmonë do ta them
Tek ti botën gjen,
gjithë botën e gjej
Je ti, elementi i pestë
Elementi i pestë

S'ndalon ti, s'ndaloj unë
Asgjë nuk do na ndalë!
Të parët në çdo hap!

REF x2:
Je ti gjithmonë do ta them
Tek ti botën gjen,
gjithë botën e gjej
Je ti, elementi i pestë
Elementi i pestë


Lyrics submited by LindaOfficial
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019