A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Poo Bear & Elvana - Shade


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/10/2018

2018-10-19T05:00:03

Have you ever met me before?
Do you feel like you know me a long time?
Did I catch you when I fell through the door?
Was it lust at first sight? A feeling we don't like

Once I shoot across the sky, do you wish upon it?
Am I a dream coming to life? Hold me closer, more than I felt
Any kind of way, no matter what day
Ooh, the light's shining right on my face

[Chorus:]
Would you be my shade?
Just step across the line, it's way too bright
Would you be my shade? Oh, oh
Please step across the line, it's far too bright
Would you be my shade?

Oh, oh
Shade
Oh, oh
Shade

Have I ever met you before? Ooh
Feel like I've known you all along
Caught a smile when I walked through the door
Was it lust at first sight? A moment we both like

Once I shoot across the sky, do you wish upon it?
Am I a dream coming to life? Hold me closer, more than I felt
Any kind of way, no matter what day
Ooh, the light's shining right on my face

[Chorus:]
Would you be my shade?
Would you be? (Would you be?)
Just step across the line, it's way too bright
Would you be my shade? Would you be?
Would you be? Would you be? Would you be?
Please step across the line, it's far too bright
Would you be my shade?

Oh, oh
Shade
Oh, oh
Shade

Have you ever met me before?
Do you feel like you know me a long time?
Did I catch you when I fell through the door?
Was it lust at first sight? A feeling we don't like, shade

Kartolina (2)

2018-10-20 19:38:56
Did I catch you
When I fell through the door?
Was it lust at first sight?
A feeling we don't like
2018-10-19 18:42:51
Hold me closer
More than I felt
Any kind of way
No matter what day
The light's shining
Right on my face

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019