Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvana Gjata - A M'don Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  47

Alele uhh Alele
Alele nuk duroj më..
Rahat shpirti nuk më fle (x2)
Po du me dit a po m'don më..

A ki ça me thonë? (x4)
Nanana

Uh a bën ty me t'fol
a bën me tho
se shumë ti po m’mungon
Nuk e di se ça kom bo
Për mos me m'dasht
e mos me fol..
A bon ty me thonë se se nuk vjen ndoshta dhe gabon..
Ku me dit ndoshta gabon..Love..

Alele uhh Alele
Alele nuk duroj më..
Rahat shpirti nuk më fle
Po du me dit a po m'don..

A ki ça me thone..
A ki ça me thonë ma vonë..
Une me ty jom still in Love
E ti shumë mirë e di
Unë me ty jom still in Love
E ti e di..

Uh a bën ty me t'fol
a bën me thonë
se shumë ti po mungon
Nuk e di se ça kom bo
Për mos me m'dasht
e mos me fol..
A bon ty me të tho se se nuk vjen ndoshta dhe gabon..
Ku me dit ndoshta gabon..Love.


Ky tekst u dërgua nga Stela HilaElvana Gjata
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/08/2019


Elvana Gjata - A M'don
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A M'don".
3. Video është e këngës "A M'don", por nuk këndohet nga Elvana Gjata.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (5)

14
24
18
26
14

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Elvana Gjata:


Komente 1