Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvana Gjata - Pak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12

I kerkon te tjeret fajet
Fajet vet i ki por smunesh ti me pranu
Nga nje fjal dhe jeta ndahet
Por ne shpirt njesoj ndjenja ka me t'vazhdu

E din ti jeta ku esht e verteta
Por sun e thuuu
E gjat o jeta, del e vertetaA
E kam per ty nje fjal aaaal
Sonte te them tyyy oooo

Pak si teper von t ka ra nmen per mu
E tu ka kujtu sa tkom dashuru
O jete jem u bo pak problem
E di emrin tem ki me majt n'men

ki me majt n'men

Se kur jom larg e din
Mendjen kam tek ti
Qaj e qesh si fëmijë
Natë e ditë, natë e ditë
Kom mе t’harru po folin
Kadal e kadal
E ti, dashnia ime
Po don me ta faaal

E din ti jeta ku esht e verteta
Por sun e thuuu
E gjat o jeta, del e vertetaA
E kam per ty nje fjal aaaal
Sonte te them tyyy oooo

Pak si teper von t ka ra nmen per mu
E tu ka kujtu sa tkom dashuru
O jete jem u bo pak problem
E di emrin tem ki me majt n'men

ki me majt n'men

Pak si teper von t ka ra nmen per mu
E tu ka kujtu sa tkom dashuru
O jete jem u bo pak problem
E di emrin tem ki me majt n'men 2X


Ky tekst u dërgua nga ANONIMI 1Elvana Gjata
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/07/2023
Muzika: Elvana Gjata & Unik Beatz
Teksti: Elvana Gjata
Video Produksioni: Supercut
Produksioni: Unik Beatz
Director: Besian Durmishi


Elvana Gjata - Pak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pak".
3. Video është e këngës "Pak", por nuk këndohet nga Elvana Gjata.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elvana Gjata:


Komente 1