A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • 29-03-2016
  Këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram një video ku shihet me një ndryshim drastik në look-un e saj. Deri më tani Elvanën e kemi cilësuar si "fanatike" e flokëve të zeza, pasi gjithnjë ka qenë brune, mirëpo kësaj here ajo ka menduar të ndryshojë look. Elvana i ka lyer flokët e saj në të bardha si dhe i ka bërë ato kaçurrele. A është përgaditur këngëtarja për ndonjë projekt të ri muzikor apo vetëm për ndonjë mbrëmje kjo mbetet të shihet nga postimet e saj në rrjetet sociale...

 • 29-01-2016
  Shpesh herë këngëtaret tona janë kopje të shëmtuara të yjebe botërore si: Rihanna, Beyonce, Nicky Minaj etj, dhe kështu humbasin atë veçorin e tyre prej "këngëtareje". Ditë më parë këngëtarja Elvana Gjata e cila u cilësua si njëra ndër të vetmet që ka krijuar origjinalitetin e saj dhe është unike, po del të jetë se edhe ajo është kopje të dikujt. Mbase nuk e keni vënë re por në shumicën e fotove Elvana duke sikur Jennifer Lopez, madje edhe pozat që merr janë të ngjajshme. Të paktën këto foto këtë na e dëshmojnë. 149/14...

 • 02-01-2016
  Këngëtarja Elvana Gjata ka qenë e ftuar në një rrëfim shumë interesant në emisionin e parë të "Prive-së" për këtë vit. Ajo ka rrëfyer eksperiencat e saj më unike gjatë 2015-tës, ku njëra ndër to veçohet kënga "Kuq e zi je ti" e cila u realizuar këtë vit nga ajo & Flori. Por Elvana ka vazhduar dhe ka zbuluar pak edhe nga jeta e saj private. Sipas Prive-së Elvana shumë gjëra i kryen në fshehtësi. Madje ka raste kur Elvana ndihmon edhe familje në nevojë por që gjitha këto veprime humanitare i bën pa praninë e kamerës....

 • 23-12-2015
  Ditë më parë këngëtarja Elvana Gjata ishte pre e 5 hakerëve të cilët i morën asaj llogarinë në Instagram, duke përfshirë kështu të gjitha fotot & videot. Shumë pluhur u zgjua për këtë punë, Elvana kishte lajmëruar gjithçka në Polici të cilët ishin ata që zbuluan se kush fshihej në të vërtetë pas gjithë kësaj. Por mesa duket një lajm i tillë ka arritur edhe tek gazeta e famshme "Daily Mail" në Britani të cilët i kanë dedikuar një artikull Elvanës duke shkruar për mënyrën se si asja iu vodh llogaria në Instagram. “Këngëtarja e ...

 • 20-12-2015
  4 adoleshentë nga Librazhdi, adhurues të Elvana Gjatës, morën plotsisht në kontroll jetën e saj virtuale për 3 ditë. Fiksimi për idhullin e tyre, bëri që 15-vjeçarët në fillim të vidhnin adresën personale të artistes në Instagram. Me të shtënë në dorë profilin me gati 500 mijë ndjekës, veprimi i pare që bënë adoleshentët ishte komanda “follow” e vetes së tyre nga profili i këngëtares. Gjatë marrjes në pyetje në polici, thanë se me kerkesën e rreme nga Elvana Gjata në Instagram janë mburrur më pas tek shoqëria. Natën që vodhën Insta...

 • 11-11-2015
  Këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram një foto ku shihet e mahnitshme si gjithmonë. E veshur me një pallto ngjyrë rozë dhe duke marrë poza në një qytet të bukur të Italisë, Elvana të linte pa mend. Në mbishkrimin e fotos ajo kishte shkruar këto fjalë: "Do something ëonderful,people may imitate it” qe do të thotë “Bëj dicka të mrekullueshmë,njerëzit ndoshta do ta imitojn atë” Ndërkohë që Elvanën nuk e kemi parë më me ndonjë projekt të ri muzikor që pas lansimit të "Love Me"....

 • 03-11-2015
  Të hënën e 2 nëntorit, Elvana Gjata publikoi disa foto artistike e veshur me një mburojë koke me pendë përdorur në luftë nga indianët e Amerikës dhe që është pjesë e kostumit të tyre tradicional. Fotot e publikuara nga artistja shqiptare u pëlqyen menjëherë nga shumë shqiptarë por duke qenë se llogaria e Elvanës në Instagram ka arritur në gati 500 mijë ndjekës, këto foto kanë tërhequr edhe vëmendjen e të huajve, transmeton anabel. Një prej tyre, ishte një vajzë e cila në faqen e saj të Instagram pretendon se është vetë indiane e Ame...

 • 01-11-2015
  Këngëtarja Elvana Gjata ka vizituar mjaft shpesh dyert e studios ThreeDots së fundmi dhe kjo jo pa arsye, pasi ajo është duke pregaditur disa këngë të reja të cilat do të jenë pjesë e albumit të 3-të saj. "Si Elvana" titullohet albumi më i ri i saj i cili do të përmbajë disa këngë të stileve të ndryshme të punuar me mjaft mjeshtri nga Flori Mumajesi, Kledi Bahiti dhe gjithë produksioni i Threedots. Elvana ka postuar së fundmi një foto në Instagram ku ka treguar se albumi i saj i 3-të "Si Elvana" është gati në përfundim....

 • 31-10-2015
  Elvana Gjata është njëra nga këngëtaret më të mira të skenës muzikore shqiptare, por jo vetëm kaq. Ajo posedon edhe një trup me linja perfekte, shkruan Indeksonline. Këngëtarja e bukur, kujdeset që në paraqitjet e saj, t`i qes në pah ato linja. Njëjtë, ajo ka vepruar edhe në foton e fundit të publikuar, ku shihet me një fustan të bardhë mjaft ekstravagant që i dallohen këmbët e gjata dhe gjoksi, transmeton Indeksonline. Më këtë dukje, këngëtarja mund ta lë pa gjumë çdo mashkull....

 • 30-10-2015
  Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Elvana Gjata, tash e sa ditë ka “furnizuar” rrjetet sociale me foto të ndryshme. Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka postuar foto të cilat thotë t’i ketë realizuar në Dusseldorf të Gjermanisë, shkruan Indekosnline. Ndryshe, Gjata, po shijon suksesin e këngës “Love me”, videoklipin e së cilës e ka realizuar në Prizren. 146/146772 ...

 • 27-10-2015
  Elvana Gjata pa dyshim që është njëra ndër këngëtaret më me stil. Dhe këtë e ka dëshmuar në shumë raste. Në foton e publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram ajo është shfaqur me plot ngjyra dhe stil. Ndërsa që bukuria e saj nuk ka diskutim, ajo edhe më tej vazhdon të mbajë titullin e njërës ndër femrat më të bukura të skenës shqiptare./...

 • 26-10-2015
  Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Elvana Gjata, duket tejet seksi në fotosesionin e ri, të cilat i ka shpërndarë në rrjetet sociale. Gjata, e cila po shijon suksesin e këngës “Love me”, ka shkëlqyer në këto foto, shkruan Indeksonline. Ndryshe, Gjata vazhdon të mos deklarohet për jetën e saj private nëse është në lidhje ose jo....

 • 19-10-2015
  Këngëtarja Elvana Gjata është një ndër arsitet më të bukura shqiptare. Ajo i ndez skenat kudo. Kësaj here ndez edhe fansat në rrjet. Veshja e saj është e tejdukshme aq sa lë fare pak vend për imagjinatën....

 • 12-10-2015
  Në pritjen madhështore që iu bë djelmoshave të Kombëtares gjatë ditës së sotme në Tiranë, nuk kishin si të mungonin edhe këngëtarja Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi, raporton Indeksonline. Nën një atmosferë fantastike, Elvana dhe Flori kënduan “Kuq e zi”, përpara një publiku i tëri i mbuluar nga ngjyrat e Kombëtares....

 • 08-10-2015
  Këngëtarja Elvana Gjata duket që me padurim po e pret ndeshjen e madhe Shqipëri – Serbi. Ajo së fundmi përmes llogarisë së saj në Facebook, ka lëshuar një foto në të cilën është shfaqur teksa bën shqiponjën me duar, ku me këtë rast ka uruar kombëtares fitoren për vazhdimin e saj më tutje në Francë. Elvana pa dyshim që mund të konsiderohet si njëra ndër tifozët më seksi të kombëtares....

 • 04-10-2015
  Ndryshe nga vajza të tjera të njohura të showbizit, si Çiljeta, që zgjodhën verën për të ndryshuar paraqitjen, këngëtarja Elvana Gjata ka zgjedhur vjeshtën për të bërë një ndryshim të ri në paraqitjen e saj fizike. Ajo tani është kthyer në një bionde dhe me flokë më të shkurtër. Në fotot e publikuara në rrjetet sociale përveç paraqitjes së re, Elvana ka dashur të tregojë edhe linjat e saj. Ajo ka publikuar disa foto, në të cilat duket shumë "shpërthyese" dhe e veshur në të kuqe. Ngjyra e kuqe i shkon më së miri dhe nxjerr në pah...

 • 01-10-2015
  Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Elvana Gjata, në rrjetin social Instagram, ka postuar një foto me një vajzë të vogël. “Kukulla” është mbishkrimi i fotos që ka bërë Elvana, transmeton Indeksonline. Se kush është bukuroshja e vogël, që ka pozuar afër këngëtares në fjalë, nuk e dijmë as ne. Megjithatë si njëra ashtu edhe tjetra- rrezatojnë nga bukuria....

 • 24-09-2015
  Këngëtarja e njohur, Elvana Gjata, po vazhdon të shijojë suksesin e këngës “Love me”. Gjata, po ashtu vazhdon të jetë e angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore si brenda ashtu edhe jashtë vendit. “Gjithmonë pas shiut ….” , është mbishkrimi i fotos, të cilën këngëtarja së fundmi e ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, transmeton Indeksonline. Se për cilin shi e ka pasur fjalën këngëtarja, dhe se a mos është duke e pritur ndonjë ditë me diell ajo … urojmë që secila nga to ta bëjë këngtarën më të lumtur....

 • 23-09-2015
  Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Elvana Gjata, po shijon suksesin e këngës “Love me”, videoklipi i së cilës u xhirua në qytetin e bukur të Prizrenit. Gjata, në rrjetin social Instagram, ka hedhur disa fotografi të reja, shkruan Indeksonline. Megjithëse është përfolur gjerë e gjatë, se Gjata është në lidhje me këngëtarin Flori Mumajesi, asnjëri e as tjetri, nuk kanë pranuar se ka një lidhje mes kësaj dysheje, por njëkohësisht ata të dy kanë pranuar se janë shumë të lidhur me njëri-tjetrin, dhe se është muzika ajo që i bashkon....

 • 21-09-2015
  Këngëtarja Elvana Gjata nuk është se është parë shumë aktive që pas lansimit të "Love Me", e cila u shndërrua në një nga hitet e kësaj vere. Megjithatë teksteshqip.com mëson se ajo i është fututr punës duke punuar për një këngë të re. Rrjetet sociale janë ato të cilat ia shpenzojnë një pjesë mjaft të mirë të kohës. Ajo preferon shumë rrjetin e saj social Instagram në të cilin është aktive thuajse çdo ditë. Sot ajo ka publikuar një fotografi të re ku edhe në mbishkrimin e saj ka lënë një fjali mjaft domethënëse: "Të pranosh të...

 • 20-09-2015
  Këngëtarja Elvana Gjata pas një sezone mjaft të ngjeshur me koncerte gjatë verës ka vendosur që tani ti japë vetes pak pushim. Së fundmi ajo ka vendosur të shijojë disa ditë në bregdeti. Ndonëse jo shumë herë është shfaqur provokuese por kjo nuk do të thotë që ajo nuk di të jetë e tillë. Në rrjetin e saj social në Instagram sot Elvana ka publikuar një video ku shihet në det gjatë perëndimit të diellit duke bërë disa lëvizje mjaft provokuese. Videoja ka marrë shumë komente në rrjetet sociale....

 • 15-09-2015
  Këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar sot në rrjetin e saj social në Instagram një fotografi shumë interesante. Gjatë kohës kur Elvana ishte pjesë e "Dancing with the stars Albania 3" në vitin 2012 ajo realizoi një performancë shqiptare duke kërcyer kështu një valle të njohur me veshje tradicionale. Sot atë foto që ajo e kishte realizuar në prapaskenë me veshje tradicionale dhe duke realizuar shqponjën me duar, ajo e ka postuar në rrjetin e saj social në Instagram duke e ndarë në gjysmë, dhe në gjysmën tjetër duke vendosur foton e N...

 • 09-09-2015
  Këngëtarja nga Shqipëria, Elvana Gjata, po shijon suksesin e këngës “Love me”, të cilin e ka realizuar vetëm disa javë më parë. Gjata shquhet për zërin e saj të ëmbël, por jo vetëm me kaq, ajo shquhet edhe për pamjen e saj të bukur, shkruan Indeksonline. Ndryshe, Gjata, jetën e saj private e ruan me shumë kujdes, duke mos treguar në këtë mënyrë statusin e saj të vërtetë....

 • 07-09-2015
  Këngëtarja e hitit “Love me” vazhdon të shkëlqeje edhe më tej me stilin e saj të veçantë. Në foton e fundit këngëtarja është shfaqur me një stil pak më ndryshe sesa që jemi mësuar ta shohim gjatë tërë sezonit veror. Ajo ka kaluar në një kostum ngjyrë të zezë nga ato shumë ngjyrat më herët por pavarësisht kësaj Elvana edhe një herë është shfaqur tejet seksi....

 • 05-09-2015
  Këngëtarja Elvana Gjata gjatë kësaj vere solli një bashkpuim shumë të suksesshëm me Bruono, "Love Me", një këngë e cila u punua nga Flori Mumajesi, klipi i së cilës u xhirua në prizren. Menjëherë pas daljes së këngës në treg, "Love Me" arriti të pëlqehet dhe klikohet pa masë në youtube. Ndërsa tani ajo ka arritur shifrën e 10 milion klikimeve, e ndërsa flitet se klipi i saj ka kushtuar vetëm 47 euro pasi është punuar i gjithi me telefon celular. ...

 • 02-09-2015
  Hiti i fundit që Elvana Gjata solli në bashkëpunim me Brunon “Love me” po shënon suksese të mëdha dhe po bëhet e pëlqyer kudo e kahdo që po dëgjohet Pa u bë një muaj nga publikimi i klipit, ai ka arritur ti mbledhë mbi 1o milion klikime në kanalin youtube. “Love me “ ishte senzacion i kësaj vere edhe pse klipi ishte shumë i thjeshtë dhe ishte realizuar me shumë pak pare. Për ata që nuk e kanë në dijeni: hiç më shumë se 47 euro ka kushtuar ky klip që lehtë ka mundur Elvana të thotë , se ka kushtuar 47 mijë euro. S’janë të pak...

 • 26-08-2015
  Këngëtarja Elvana Gjata është shumë e kujdesshme me fansat e saj. Ajo vazhdimisht poston foto nga më të ndryshmet përmes të cilave i falënderon ata. Së fundmi ka publikuar një tjetër ku dëshiron ta shprehë dashurinë që ka ndaj fansave të saj përmes një zemre të cilën e bëri me duar. Ajo përndryshe po vazhdon ta shijojë suksesin e këngës “Love me”. 145/145360 ...

 • 23-08-2015
  Këngëtari dhe producenti i njohur Flori Mumajesi sot ka mbushur plot 33 vjet. Me rastin e ditëlindjes së tij shumë miqë të tij përmes rrjetit Instagram i kanë shprehur urimet e tyre që kanë për Florin, raporton Indeksonline. E ndër miqtë dhe bashkëpunëtorët e shumtë është edhe këngëtarja Elvana Gjata. Ajo ka postuar një fotografi të Florit në Instagram ku poshtë saj ka shkruar edhe disa vargje për të....

 • 20-08-2015
  Elvana Gjata po vazhdon tourin e saj për këtë verë. Ajo me “Love me” po vazhdojnë edhe më tej të performojnë nëpër qytete të ndryshme. Çdo ditë e më seksi pa dyshim që po vazhdon të duket këngëtarja. Nuk është me rëndësi se çka vesh apo cila ngjyrë është, ajo arrin prapë se prapë të tërheqë vëmendjen e fansave të saj. Të cilët edhe më tej vazhdojnë ta quajnë mbretëreshë e bukurisë shqiptare. 145/145130 ...

 • 16-08-2015
  Këngëtarja Elvana Gjata ishte shumë e angazhuar gjatë kësaj vere me koncerte brenda dhe jasht vendit. Rrjetet sociale gjithashtu i marrin asaj një pjesë mjaft të mirë të ditës. 144/144993 Së fundmi Elvana ka publikuar një foto në Instagram ku shihet me një kapele dhe që në mbishkrimin e saj kishte shkruar "Me një kujtim...”, por që nuk dihet se për çfarë e kishte fjalën....


Pages:
1
>
>>

» Add An Article »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019