Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvin Muçaj

Elvin Muçaj
Nuk ka akoma asnjë votë

Elvin Muçaj është këngëtar. Në Dhjetor 1999, Elvin Muçaj merr pjesë në Festivali i 38-të në RTSH me këngën "Ankthi I Pritjes".

Në Shtator 2002, Elvin Muçaj merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2002 me këngën "Une Dhe Deti", në bashkëpunim me Lorenc Goxhaj.

Në Maj 2004, Elvin Muço merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Nostalgji".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0