Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvir Hasani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Gostivar 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Itali 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Elvir Hasani është një këngëtar i njohur. Elvir Hasani ka lindur me 6 mars 1990 ne Gostivar (Maqedoni), por jeton ne L'Aquila (Itali)....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kujtim Akiku

Miki

Florent Iseini

Qendrim Lutfiu

Ylker Baliu

Aurel Amzai

Adhurim Deari

Shpresim Zylbehari

Chippi

Hajrush Kryeziu

Tags: Elvir Hasani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet