Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvir Hasani - Një Minut  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/02/2013

2013-02-18T17:13:15+00:001.
Ka shum kohë që jemi nda,
M'ka mar malli shum me tpa,
Një minut ty të t'takoj,
E të t'them se tdashuroj.

Ka shum kohë që jemi nda,
M'ka mar malli shum me tpa,
Një minut ty të t'takoj,
E të t'them se tdashuroj.

Ref:
Një minut me ty të jem,
As më shum skisha kërku,
Veq njëher tët përqafoj,
E të t'them ende të du.

Një minut me ty të jem,
As më shum skisha kërku,
Veq njëher tët përqafoj,
E të t'them ende të du.

2.
Ka shum dit nuk jam i qet,
Nuk më zihet vendi vend,
Një minut ti të t'takoj
Dhe të t'them se më mungon.

Ka shum dit nuk jam i qet,
Nuk më zihet vendi vend,
Një minut ti të t'takoj
Dhe të t'them se më mungon.

Ref:
Një minut me ty të jem,
As më shum skisha kërku,
Veq njëher tët përqafoj,
E të t'them ende të du.

Një minut me ty të jem,
As më shum skisha kërku,
Veq njëher tët përqafoj,
E të t'them ende të du.


Ky tekst u dërgua nga  ArsOnAir
Më Shumë Këngë Nga Elvir Hasani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet