Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvira Fjerza - Je I Mire Po S'je Per Mu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

coje djal ate telefon
zemra jote te kerkon
ma fshij emrin pergjithmone
mori fund dashnia jone 2x

lype fatin tjeterkun
mos trokit kurre tek une
se une zemer teper skam
me dhuru per hater tan
sa gabim qe te deshta
slypet fati me genjeshtra
asnjehere sdu me te gjyku
je i mire por sje per mua

sa veshtire behet jeta
kur zhgenjehet e verteta
dikush ban sikur te don
dikush don e nuk guxon 2x

lype fatin tjeterkun
mos trokit kurre tek une
se une zemer teper skam
me dhuru per hater tan
sa gabim qe te deshta
slypet fati me genjeshtra
asnjehere sdu me te gjyku
je i mire por sje per mua 2x


Elvira Fjerza - Je I Mire Po S'je Per Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je I Mire Po S'je Per Mu".
3. Video është e këngës "Je I Mire Po S'je Per Mu", por nuk këndohet nga Elvira Fjerza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elvira Fjerza:


Komente 0