Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvira - Vitet Shkojne Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Vitet shkojne
E lane kujtime dikujt shume e dikujt pak
Asnje jete jo ska kuptim ee
Kur ste mbet dicka marak

Kudo shkojme e kudo jena
Kto kujtime rrim tu i kja
Nje marak qe gjithmone kena
Kurre ne jete ska me na u nda
Sa here te troket te zemra
Ka marre fund ne ket dynja
Shife djal ti neper endrra
Se nuk kthehet ma

Vitet shkojne
E lane kujtime
E sna thojne ne lamtumire
Ti je zjarr ne zemren time
Qe je fik pa u ndezur mire

Kudo shkojme e kudo jena
Kto kujtime skane me na u nda
Sa here te troket te zemra
Ka marre fund ne ket dynja
Shife djal ti neper endrra
Se nuk kthehet ma
Elvira Fjerza
Publikimi: 23/04/2016
Festivali: Shkodra Fest 2


Elvira - Vitet Shkojne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vitet Shkojne".
3. Video është e këngës "Vitet Shkojne", por nuk këndohet nga Elvira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elvira Fjerza:


Komente 0