Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvira Fjerza - Kumara I Kunorës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

dasem te madhe kena fillua sot
me e kujtue o per jet e mot
krejt banketi me zemer po thojn
joo ska ma te mire o se nusen tone
hajde n'valle me flamur
kalojm ma bukur se kurre
na prijn vallen dora dores
bashke me ne kumara i kunores

sa hije te ka o kumara i ri
sa lezet ka vallja me miq e shoqni
sonte e perhere gjithmone ne ket voter
dhandrrin e kem vlla e nusen moter

hajde n'valle luni oo dasmor
ka ardh nusja si mali me bore
dhanrri jone oo paska dit me zgjedh
paci fat e gezim n'ket dere
hajde n'valle me flamur
kalojme ma bukur se kurre
na prin valle dora dores
bashke me ne kumara i kunores

sa hije te ka o kumara i ri
sa lezet ka vallja me miq e shoqni
sonte e perhere gjithmone ne ket voter
dhandrrin e kem vlla e nusen moter
Elvira Fjerza
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/05/2019


Elvira Fjerza - Kumara I Kunorës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kumara I Kunorës".
3. Video është e këngës "Kumara I Kunorës", por nuk këndohet nga Elvira Fjerza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elvira Fjerza:


Komente 0