A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvira Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Elvira Morina është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2005, Elvira Morina merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Dhelpra". Më datë 14 Janar 2012, Elvira Morina publikon videoklipin "Loti Margaritar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xhenis Dhima

Arta Grajqevci

Dhurata Haliti

Rina Shyti

Estela Nikoliqi

Donika Zhushi

Yllka Rexha

Egzona Kryeziu

Albina Jakupi

Dea Sabriu


Tags: Elvira Morina

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019