Elvis Kungji
Elvis Kungji

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Vranisht Shqipëri
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 9 Mars 2005
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit

Biografia

BIOGRAFIA: Elvis Kungji është një poet. Elvis Kungji lindur ne 09.03.2005. Elvisi lindi ne shtepin e tij ne nje fshat te vogel ne Vranisht Bilisht Albania Ai lindi si nje femije normal, si te gjithe femijet e tjere por vetem 1 jave me pas Elvisin e zuri ikteri (verdhëza) ose me mire atehere ju tha mamia nenes se tij. Nena e tij u merakos shume dhe i tha mamise se ndoshta duhet ta çonin te doktori Mamia i tha se nuk eshte nevoja, keshtu qe Elvisi qendroi pothuajse nje muaj ne shpi Pas n...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0