Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvis Pupa - Linda Per Te Qen I Lire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  55

sdu tme kaloj jeta mori xhaje llogari vec llogari
le ta kem shtepin un pa cati kam tallava edhe raki amaramramaromo un muziken kam ne gji amaramaromono dua te fal vec dashuri.

linda ne nje qiell te hapur linda per te qen i lir
linda dhe do vdes i zbathur dhe do fal vec dashuri
hajde xhaje te kendojm njeri tjetrit zemren tja dhurojmë.

refx 2 her:
sdu tme kaloj jeta mori xhaje llogari vec llogari
le ta kem shtepin un pa cati kam tallava edhe raki
sdu tme kaloj jeta mori xhaje llogari vec llogari
le ta kem shtepin un pa cati kam 1 shpirt plot melodi.

linda ti qe te harrosh e ku ka qiell te fluturoj
lum kush jeten e shijon me muzik cdo hall kalon
hajde xhaje te kendojm njeri tjetrit zemren tja dhurojmë
x 4 ref


Ky tekst u dërgua nga  helenaElvis Pupa
Publikimi: 03/12/2011


Elvis Pupa - Linda Per Te Qen I Lire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Linda Per Te Qen I Lire".
3. Video është e këngës "Linda Per Te Qen I Lire", por nuk këndohet nga Elvis Pupa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elvis Pupa:


Komente 0