Më mbaj mend (për 1 muaj)


Elvis Tenko - Kercimi I Dashurise  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 4

Komente

Asnjë Koment

27/05/2007

2007-05-26T23:00:00+00:00Flesh me ndalen syte
sapo te pashe ty
ti me cmende krejt.

Ti me corientove
me ate shikimin tend
kur me erdhe drejt.

Nuk mund te them nje fjale
kur te kam perballe
mekem kur te shikoj.

Baby te dua ty
por smund ta them ne sy
se te dashuroj.

no, no,
baby (5x) kerce me mu
baby

(refreni)
Le te jete ky, kercimi i dashurise
hapi i pare baby, per ne te dy.
Le te jete ky, kercimi i dashurise
hapi i pare baby, per mu dhe ty.

Baby sonte une
paskam shume deshire,
te puth buzet dhe syte e tua

Paraqitja jote lady
deshiren mua ma shtoi
qe ti te jesh me mua.

Si ujk do terbohem
kur prane meje te ndjej
nxehtesine e trupit tend.

Te puth me delikatese
trupin tend do e ndez
kete nate ti ta mbash mend.

(refreni)
Le te jete ky, kercimi i dashurise
hapi i pare baby, per ne te dy.
Le te jete ky, kercimi i dashurise
hapi i pare baby, per mu dhe ty.

Baby vetem ty te dua shume
Seniorita, vetem ti mu me le pa gjume.

Baby dua te tregoj te fshehten qe ndjej per ty
pra ti kerce me mu dhe me shiko ne sy.

Girls, i wanna see ya
shake it (4x)
I wanna see that thing
move that thing yeah (2x)

(refreni)
Le te jete ky, kercimi i dashurise
hapi i pare baby, per ne te dy.
Le te jete ky, kercimi i dashurise
hapi i pare baby, per mu dhe ty.


Më Shumë Këngë Nga Elvis Tenko:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet