Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvis Tenko - Zeshkane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Se di ç'më bëre që të kam obsesion aaa
qenia ime të ka pasion ëëë
ti bukuroshe më ç'orienton ëëë
kur me delikates afër më kalon ëëë
E jotja D&G më huton ëëë
shikimi provokues ndjenat mi ngacmon ëëë
te jesh sexy dhe për belin e hollë ëëë
bukuria jote m'bën me kollë..
Më fal,
sdua ta them një fjal por dy
dua ta them atë që ndjej për ty
e vogla ime moj nuk të mashtroj
je e vetmja që me gjith shpirt të dashuroj!

REF:
(Zeshkane) për kokë t'ksaj nane
nuk kam njohur un si ti një zeshkane
(zeshkane) ti më ke hutu
ec mu ma fal shikimin me syt e shkrum (2x)

Zeshkane kur drejt të shikojn ëë
ndjenja t'mira të vërtet përjetojaa
se di pse para teje
une....
kur brenda meje për ty unë djegem nana..
Shikimi yt tek un depërton aa
e mua baby më hipnotizon aa
buzën leht ti e kafshon
ky veprim më bën të t'tkem obsesion...
Më fal,
sdua ta them një fjal por dy
dua ta them atë që ndjej për ty
e vogla ime moj nuk të mashtroj
je e vetmja që me gjith shpirt të dashuroj!

REF:
(Zeshkane) për kokë t'ksaj nane
nuk kam njohur un si ti një zeshkane
(zeshkane) ti më ke hutu
ec mu ma fal shikimin me syt e shkrum (4x)


Ky tekst u dërgua nga 8ovarjaElvis Tenko
Publikimi: 04/05/2008


Elvis Tenko - Zeshkane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zeshkane".
3. Video është e këngës "Zeshkane", por nuk këndohet nga Elvis Tenko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elvis Tenko:


Komente 0