Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Nuk ka akoma asnjë votë

Em'mo është një këngëtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Syoss

A-Toni

Red Scorpion

Lammy

Nottey

Bad-Lum1

Roli A.K.A Btx

Bardh'zi

Liro-G

Big One

Tags: Em'mo


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet