Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ema Bytyqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50
  • Vendlindja:
  • Prishtinë
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Ema Bytyqi është një këngëtare e njohur. Ema Bytyqi u lind në Prishtinë me 29 Qershor 1983. Ka te mbaruar shkollen e mesme te muzikes "Prenk Jakova". Prishtinë pjesëmarrëse e shumë festivaleve dhe krijuese e shumë hiteve, ka kohë që nuk po duket gjëkundi. Po ashtu dhe nëna e saj, aktorja e humorit Drita Duraku janë larguar plotësisht nga jeta publike. Siç kuptojmë, Ema po vazhdon të jetojë në Gjermani, ku edhe po punon në një sektor që s’ka të bëjë fare me muzikën, që siç thoshte dikur,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mimoza Gjikola (Mimi)

Eriselda Aliaj

Vjollca Robelli

Valbona Zhuleku

Elida Kryeziu

Saranda Imeri

Habibe Ostreni (Bibe)

Liria Dedvukaj

Syzana Jashanica

Fjolla Krasniqi

Tags: Ema Bytyqi, Ema Bytyçi, Ema Bytyci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet