Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ema Bytyqi - Ku Je Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Ke hyr ne jeten time ti e di
dhe qdo gje qe bej pa ty nuk ka kuptim
frymen tende nuk e ndjej
prekjen tende trupi im nuk e harron..ku je, ku je, ku je

Kjo vetmi e gjate mori emrin tend
ky trishtim pa fund mori emrin tim
ti pa mua si jeton
ndoshta ndjehesh ngrohte ne krahet e dikujt..

REF.

Ti
ke mallkimin tim per ditet qe do vijne
ke deshiren time deri ne harrim
ku je ti, ku je ti
ku je ti qe s'njohe kurre gezim.
Ti
vetem djalli me tregon ku fshihesh ti
vetem une te dua ne k'te bote e di
ku je ti, ku je ti
ku je ti qe nuk kuptove syte e mi.

Str.2

Nuk e di a do te mundem te harroj
nete te gjata plot me yje qe s'mbarojne
po te pres me pa durim
po pres djellin qe te lind, me dukesh ti..ku je, ku je, ku je

Nuk e di sa kohe kalon mbi telefon
per nje fjale qe jeten time e ndryshon
ti pa mua si jeton se besoj jo jo nuk mundem ta besoj..

REF.

Ti
ke mallkimin tim per ditet qe do vijne
ke deshiren time deri ne harrim
ku je ti, ku je ti
ku je ti qe s'njohe kurre gezim
Ti
vetem djalli me tregon ku fshihesh ti
vetem une te dua ne k'te bote edi
ku je ti, ku je ti
ku je ti qe nuk kuptove syte e miPublikimi: 21/11/2003
Festivali: Kënga Magjike 2003
Muzika: Adrian Hila
Orkestrimi: Florent Boshnjaku


Më Shumë Këngë Nga Ema Bytyqi:


Komente 0


Ema Bytyqi - Ku Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Ti".
3. Video është e këngës "Ku Je Ti", por nuk këndohet nga Ema Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.